Україна колядує, торжествує вся земля!

Одне із найбільших свят християн – Різдво Христове. Значна більшість вірян на всіх континентах, які живуть за Григоріанським церковно-літурґійним календарем, Різдво вже відсвяткували 25 грудня. А от ті, які дотримуються “старого” Юліанського календаря, святкують це свято 7 січня. Святкує Різдво Христове цього дня більшість християн в Україні.

Понад дві тисячі років тому перед новонародженою Дитиною з німим здивуванням схилилися юна Марія, сивоволосий Йосиф і бідні пастухи. Вони побачили в Ньому світло Любові, схованої раніш від людей. Світло Любові опромінило початок нової ери.

Свято Різдва – найкрасивіше зимове свято. Це свято приходить до людей морозної ночі в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок і гучному співі хору. Звуки дитячих голосів, що славословлять Бога, як ангельський глас, наповнюють торжеством Всесвіт. Небо і земля славлять Різдво Христове. На землі, хоча б ненадовго, запановує мир, а серця сповнюються доброю волею.
Пославши Свого Сина на землю, Бог Отець намагався показати людству важливість любові, добра, співчуття та взаєморозуміння між людьми. День народження Ісуса Христа — найбільш широко шанований день Зародження у світі. Люди різних соціальних верств, матеріального становища, переконань і поглядів не минають це свято своєю увагою.

В відділах центральної районної бібліотеки розгорнуто книжкові виставки-інсталяції , присвячені величному святу – Різдву Христовому. В краєзнавчому відділу ЦРБ на виставці, поряд з літературою про традиції та звичаї різдвяного святкування на Прикарпатті, представлено інсталяцію з традиційних різдвяних страв. У відділі абонемент розгорнуто виставку-конфетті, на якій представлено 125 екземплярів новорічно-різдвяних листівок. В читальній залі ЦРБ розгорнуто книжкову виставку, де широко представлена література та публікації про новорічно-різдвяні святкування в Україні та світі.

Запрошуємо переглянути!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.