Літературно-музичний вечір до 75-річчя С.Пушика

30 січня в шкільній бібліотеці Надвірнянської ЗОШ №1 відбувся літературно-музичний вечір «В сльозі й любові викупаю слово», присвячений 75-річчю від дня народження письменника, нашого краянина Степана Пушика. Учні 10-А класу уважно слухали розповідь завідувача відділу краєзнавчої літератури Раїси Грушецької про життя і творчість поета, прозаїка, драматурга, публіциста, фольклориста, члена НСПУ, культурно-громадського діяча Степана Пушика. Вона прочитала вірші поета та уривки з його прозових творів.

Народився письменник 26 січня 1944 року в с.Вікторів Галицького району в сім’ї хліборобів. Працював доцентом, професором Київського держуніверситету ім.Т.Шевченка, Прикарпатського університету ім.В.Стефаника. Лауреат Державної премії України ім.Т.Шевченка, премій ім.П.Чубинського, В.Стефаника, М.Ірчана та ін. Автор поезій «Молоді громи», «Золотий Тік», «Писаний камінь» , романів «Страж-гора», «Галицька брама» повістей «Дараби пливуть у легенду», «Перо золотого птаха» та ін. Письменник не дожив до свого ювілею – минулого року його не стало.

Учні прочитали вірші письменника і переглянули відео про молодіжний флеш-моб по творчості С.Пушика, який підготували бібліотекарі школи Іванна Волинська та Оксана Кіндрат. Закінчився захід піснями на слова Пушика «Любисток» та «Козак гуляє», які виконала на баяні Раїса Грушецька.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.