Година екознань до Всесвітнього дня водно-болотних угідь

1 лютого до Всесвітнього дня водно-болотних угідь працівниками сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» проведено годину екознань з бібліотекарями району.

З розповіді гостей присутні дізналися про 5 основних типів водно-болотних угідь: морські, гирлові, озерні, річкові, болотні.

Завідувач сектору Людмила Кравчук розповіла присутнім про фундаментальні функції, які виконують водно-болотні угіддя, акцентувавши увагу присутніх на ролі місцевих озер у забезпеченні притулком диким тваринам і формуванні основ важливих місцевих традицій соціального та культурного характеру.

Цікавою була інформації, що водно-болотні угіддя належать до найбільш продуктивних екосистем світу. Вони є осередками біологічного різноманіття та джерелами водами; підтримують високі концентрації численних видів птахів, ссавців, земноводних, риб і безхребетних.

Присутніх  ознайомлено з характеристикою водно-болотних угідь України з використанням презентації «2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь», яку провів провідний фахівець сектору Роман Кузнєцов.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.