Творча зустріч з письменником Василем Бабієм

1 березня в читальній залі центральної районної бібліотеки в переддень Дня письменника відбулася зустріч з відомим прикарпатським письменником Василем Бабієм. Василь Бабій – письменник, краєзнавець, журналіст, гуморист, лауреат 9-ти літературних премій, зокрема ім. О.Гірника, ім. І.Франка, ім. В.Стефаника, а також член чотирьох Національних спілок України: спілки письменників, спілки краєзнавців, спілки журналістів, українського театрального товариства та член Міжнародної асоціації гумористів.

Працює в різних жанрах – новелістики, драматургії, публіцистики, есеїстки, гумору і сатири. Автор понад 170 книжок прози, зокрема, «Герої і зрадники», «Королеви європейських престолів», «Покутський трисвіт», «Фрески на тлі часу», «Диво майстра Пінзеля», «Франковими шляхами» та ін.

Василь Бабій є автором серії книжок з історії Станіславова у художній формі, зокрема: «Вавилон на двох Бистрицях», «Д’Артаньян у Станіславові», «Фортеця», «Станіславів», «Мій маленький Париж – Івано-Франківськ» та повість «Францішек, або Повернення до Станіславова» (за три останні письменник отримав премію ім. І. Франка).

Під час зустрічі письменник представив свою нову книгу «Парк пригод», що вийшла в минулому році у серії «Бібліотека Івано-Франківської обласної організації Національної спілки письменників України», а також ознайомив із своїми збірками гумору, історичних есе та нотатками з подорожей.

Нова книга Василя Бабія «Парк пригод» вміщує чотири повісті: «Чудовисько Карпатського озера», «Парк мамонтового періоду», «Дамоклів меч прокляття», «Д’Артаньян у Станіславові», які балансують між історією, фантастикою, гумором та пригодницькою інтригою. Ця книга увійшла у десятку кращих книг в номінації історично-пригодницька література за рейтингом обласної організації Національної спілки письменників України.

За дорученням редакції журналу «Перевал» Василь Бабій також представив присутнім черговий 3-4 випуск за 2018рік, звернувши увагу, що часопис «Перевал», без перебільшення, живе життям України: літературним, мистецьким, громадсько-політичним. Всі вагомі суспільні події, ювілейні дати і теми духовної царини знаходять відображення на сторінках журналу в публіцистичних, літературно-критичних матеріалах та художніх творах.

Хвилини зустрічі з Василем Бабієм збігли незамітно, адже розповіді про подорожі письменника, які супроводжувалися слайдпрезентацєю, роздуми про філософію життя, важливість чистоти мови щедро перемежовувалися гуморесками, літературними пародіями, жартами. Веселий настрій подарував всім гумористичний відеокліп І.Чепіля «Репортаж із сільського стадіону», знятий за гуморескою Василя Бабія.

На завершення – автограф сесія та слова подяки від шанувальників і побажання подальшої щедрої творчості і натхнення від модератора заходу директора ЦРБ Галини Волошин.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.