Творча зустріч з сміхотворцем Романом Бенюком

2 квітня в центральній районній бібліотеці відбулася творча зустріч із гумористом, сатириком, поетом Романом Бенюком. Схильність бачити смішне в буденних подіях, сміятися над собою та з усмішкою підтримувати інших – це знак таланту та великої життєвої мудрості.
Щедрий душею на добро, Роман Бенюк і в своєму гуморі , хоч і дошкульний, але людяний. Ця людяність неабияк проявилася і в його ліричних творах та в патріотичній поезії. Тому присутні на зустрічі не тільки сміялися над його влучними гуморесками, але й захоплено слухали його чудову поезію у авторському виконанні та у читанні ведучої заходу директора ЦБС Галини Волошин.

4 березня Роман Бенюк відзначив свій 55-річний ювілей. Народився він в селищі Битків, де пустила коріння славна родина Бенюків. Життєва стежина Романа Бенюка не була простою – він змінив багато професій, був учасником ліквідації аварії на ЧАЕС, заробітчанином. Сьогодні очолює районну громадську організацію чорнобильців.
Він завжди з гумором ставився до життя, але писати гумор почав в зрілому віці. З 2003 року – член літературної студії «Бистрінь». В своєму творчому доробку має дві книги: «Веселий двір» (2008) та «5-й Океан» (2014). Неодноразово друкувався на сторінках газети «Народна Воля», в альманахах літературної студії «Бистрінь».

Привітати свого друга та колегу по перу прийшли літстудійці: керівник студії Олександр Букатюк, поети Світлана Ткачук, Степан Писуляк, Марія Єрмакович, які в своїх виступах зауважили, що творчий потенціал Романа Бенюка все більше розкривається. Завдяки його дотепності, добродушності і людяності Романа Бенюка люблять і поважають: він завжди готовий прийти на допомогу, підтримати добрим словом. Вітали ювіляра і бібліотекарі, від імені яких висловились заступник директора по роботі з дітьми Марія Ткачук та завідувач міської бібліотеки для юнацтва Галина Ільків.

Вітаючи ювіляра, всі виступаючі висловились з побажанням яскравих творчих злетів та появи нових видань, з якими тепліше і веселіше жити в наш непростий час.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.