Вечір-зустріч з поетесою Марією Єрмакович

15 квітня в бібліотеці Надвірнянського МПТУ № 11 для учнів, які здобувають професію електрозварника, відбувся вечір-зустріч з поетесою, членом літстудії «Бистрінь» Марією Єрмакович «Хай все, що мною пережите, відлунням серце сколихне», присвячений 65-й річниці з дня народження.

Про народну поетесу, її творчість розповіла модератор вечора завідувач відділу краєзнавчої літератури Раїса Грушецька, яка зазначила, що вірші пані Марії  щирі, душевні, зворушують  любов’ю, чистотою, мелодійністю слова. Її поетичний світ наповнений спогадами про перше кохання, замилуванням рідною природою, молитвами у хвилини відчаю.

Поетесу непокоять такі соціальні проблеми, як еміграція, війна на Сході нашої держави, окупація Криму. Події під час Революції Гідності вилились у триптих «Пам’яті Небесної Сотні». Поетеса є авторкою цікавих віршів-балад: «Гріх», «Плід кохання», «Збережіть почуття», «Любов колишня».

Під час зустрічі Марія Єрмакович згадувала  свої  юнацькі роки, коли вона  поїхала навчатись у Харківський будівельний технікум. Там вона 17-річною дівчиною зустріла своє перше кохання, вийшла  заміж, працювала на будівництві. Згодом переїхала до рідного села Саджавки. Поетеса читала напам’ять вірші, які щойно вийшли з-під пера, а також  написані раніше, відповідала на запитання присутніх.

Вечір-зустріч пройшов в теплій атмосфері , на одному диханні. Поетеса для бібліотеки МПТУ № 11 подарувала свою поетичну збірку «Відлуння серця». Присутні подякували Марії Єрмакович за чудове свято поезії для душі і побажали їй творчого натхнення, успіхів, якнайшвидшого  видання нових книг і презентацій.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.