Екологічне асорті

Сьогодні немає людини, яка б не замітила стрімкого погіршення стану довкілля. Забруднення води в річках, озерах, морях сприяє виникненню проблеми із забезпеченням якісної питної води. Внаслідок забруднення грунту і рослинності, постає питання якості більшості продуктів харчування. Шкідливі домішки в повітрі, яким дихаємо, провокують виникнення серйозних захворювань людини.

Як наслідок – загальне погіршення здоров’я населення, поява нових та загострення хронічних захворювань людей,  діяльність яких (а швидше бездіяльність) є головною причиною погіршення стану природного довкілля.

Навесні,з метою спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля,  22 квітня відзначається Міжнародний день Матері-Землі.

В центральній районній бібліотеці, з нагоди відзначення Міжнародного дня Землі та Всеукраїнського дня довкілля, в Пункті європейської інформації, що діє при бібліотеці, проведено екологічне асорті «Бережи природу для людського роду».

На захід завітали учні гр.17 Надвірнянського ПТУ-11 разом із бібліотекарем училища Світланою Остап’юк. Із закликом про потребу берегти та захищати природу, дбати за чистоту довкілля виступила завідувач відділу обслуговування користувачів ЦРБ Надія Мартинюк. Вона провела з учнями цікавий екологічний діалог «До природи з розумом і любов’ю». Активними учасниками діалогу виступили учні Андрій Яремчук, Михайло Гринюк, Андрій Чава, Іван Будзак, які своїми відповідями на поставлені питання-завдання показали, що для молоді небайдуже стан навколишнього середовища та майбутнє Землі. Сильне враження на молодь справив фільм «Забруднення довкілля», а також екологічна книжкова виставка «Збережемо довкілля заради життя», з якою ознайомила бібліограф, координатор Пункту європейської інформації Тетяна Гавриленко.

Долучилися до екологічного заходу партнери бібліотеки, працівники сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» Людмила Кравчук та Роман Кузнєцов. Провідний спеціаліст сектору Роман Кузнєцов показав цікаву екологічну презентацію про стан природнього середовища та розповів про заходи спрямовані на збереження та захист природи.

Завідувач сектору Людмила Кравчук провела з учнями бліц-опитування, під час кожен міг висловити свою думку та бачення шляхів допомоги природі та розповісти про власний внесок у захист довкілля.

Людина є частиною природи і, дбаючи про неї, вона таким чином дбає про себе та про майбутнє всієї планети Земля.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.