Інформаційна година «Європа без кордонів»

Майбутнє України нерозривно пов’язане із запровадженням європейських стандартів суспільної демократії та поступовою євроінтеграцією. Особливе місце у процесі євроінтеграції належить молоді. Сьогодні молоде покоління є найбільш зацікавлене у подальшому розвитку відносин з Євросоюзом і саме від молодого покоління багато залежить  чи буде Україна повноправним членом ЄС.

Серед підростаючого покоління поширюється ідея європейської України,  в якій панують демократія, де працює досконала система освіти, де можна бути впевненим у своєму майбутньому.

20 травня в центральній районній бібліотеці  в Пункті європейської інформації відбулася інформаційно-пізнавальна година «Європа без кордонів – це можливо». На захід завітали учні Надвірнянського коледжу гр. П-11 із викладачем коледжу Тетяною Федак.  Із вступним словом про потребу міцних і дружніх відносин України із Європейським Союзом, стратегічне партнерство як утвердження стабільності, безпеки та добробуту українців  виступила координатор ПЄІ бібліограф Тетяна Гавриленко, яка також розповіла про проект «Все про Європу в пунктах європейської інформації», який реалізує  центральна районна бібліотека. Учні з цікавістю переглянули мультимедійну презентацію про Європейський Союз. Ведучі Ірина Козак та Валентин Берчак розповіли про країни Європейського Союзу. Багато корисної інформації одержали під час   інформаційного калейдоскопа «Цікаве про історію та життя Європи». Молодь активно висловлювала свою позицію під час диспуту «Безвіз – шлях до Європи».

Наша держава є невід’ємною частиною Європи і не лише як географічний центр – у нас спільні європейські цінності, спільна історія. Вступ до Євросоюзу  допоможе Україні стати по-справжньому демократичною правовою державою, стабілізувати економіку, розвинути науковий потенціал, але шлях до Європи – це перш за все наведення порядку в державі, у зростанні моральності суспільства кожним кроком, кожною дією.  

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.