Зустріч з цікавою людиною

Центральна районна бібліотека продовжує реалізувати проект «Зустрічі з цікавими людьми». Цього разу працівники краєзнавчого відділу ЦРБ організували зустріч із завідувачем шкільною бібліотекою Надвірнянської ЗОШ № 2 Любою Михайлівною Андрійович. 29 травня учні по-новому побачили людину, яка працює в їхній шкільній бібліотеці, ознайомились з функціями та обов’язками бібліотекаря, а також мали можливість поспілкуватися з цікавою особистістю. Про Любов Михайлівну, як людину і колегу по професії розповіла завідувач відділу краєзнавчої літератури ЦРБ Раїса Грушецька. Вона зауважила, що пані Люба залюблена в свою професію: вона постійно підвищує свій фаховий рівень, приймає участь в семінарах, проводить актуальні масові заходи, влаштовує для дітей цікаві книжкові виставки.

Закінчила Калуське культосвітнє училище, Київський державний інститут культури. Після навчання розпочала трудову діяльність у бібліотеці на Тлумаччині, згодом працювала у Надвірнянській ЦРБ. Вже 20 років трудиться в шкільній бібліотеці завідувачем. На бібліотечній ниві трудиться вже більше 40 років. Вона – голова методоб’єднання шкільних бібліотекарів, довший час була головою екологічного клубу «Кедрина», а також керує гуртком «Юні журналісти-краєзнавці». Спільно з Надвірнянською ЦРБ створила клуб європейської інтеграції «Надія». Нагороджена грамотами обласного та районного відділів освіти. Неодноразово проводила семінари шкільних бібліотекарів та приймала в бібліотеці слухачів обласних курсів підвищення кваліфікації, на яких ділилася досвідом роботи. ЇЇ улюблені хобі – мистецтво, подорожі та вирощування квітів. Гарна господиня, любляча мати та бабуся.

Любов Михайлівна під час зустрічі згадувала про свої юнацькі роки, навчання, розповіла цікаві факти зі свого життя, а також відповідала на запитання, які зацікавили присутніх.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.