Найкращий подарунок – книга

Сьогодні публічні бібліотеки – інформаційні центри, що виконують роль посередника між владою і населенням. Головний чинник такої співпраці – донесення до громади через бібліотеку інформації про діяльність органів місцевого самоврядування.

Назавизівська сільська бібліотека-філія відчуває розуміння та підтримку з боку сільського голови Василя Мацелика. А недавно Василь Арсенович завітав до бібліотеки з подарунком – книгою «Ділова Івано-Франківщина». Цей презентаційний альманах (п’ятий випуск) є серією рейтингових видань, що представляють нашу область на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

П»ятий випуск присвячений адміністративному устрою краю, тут представлено цвіт ділового життя, розповідається про сьогодення, економічне та соціальне життя, здобутки місцевого самоврядування. Наш район представляють Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, Назавизівський сільський голова Василь Мацелик, Ліснотарновецький сільський голова Марія Марковецька та начальник управління «Надвірнанафтогаз» Володимир Чуприна.
Ця книга цікава для всіх, хто прагне краще пізнати свій край, а також для потенційних інвесторів та туристів.

Від імені користувачів бібліотеки висловлюю вдячність Василю Арсеновичу за такий дорогий як в матеріальному так і духовному вимірі подарунок.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.