Книжкова виставка «Марко Черемшина- письменник-лірик, чарівник слова».

В краєзнавчому відділі ЦРБ організована книжкова виставка «Марко Черемшина-письменник-лірик,чарівник слова», присвячена 145-й річниці з дня народження відомого українського письменника Марка Черемшини.

Народився Марко Черемшина 13 червня 1874 року в с. Кобаках на Косівщині. Все своє творче життя він прагнув віддано служити словом своєму народові.

Твори Марка Черемшини переносять нас в обставини життя селян Гуцульщини і Покуття часів панування на українських землях цісарської Австрії і Польщі. Він був переконаний, що селяни – це основа народу, без яких не можна збудувати нового життя. Спадок Марка Черемшини – близько шести десятків новел та оповідань, що склали оригінальні збірки «Карби», «Село вигибає», «Верховина», «Парасочка». Письменник у своїх творах роздумує над безправною долею гуцулів під час польського панування і захищає інтереси українського народу як публіцист і художник слова. Наш краянин і досі живе у пам»яті свого народу. На книжковій виставці представлені його твори, котрі є у відділі краєзнавчої літератури, з якими можуть ознайомитися і прочитати користувачі бібліотеки.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.