День методичного інформування

Бути в ногу з часом, орієнтуватись на сучасні вимоги в професії – запорука успішного функціонування публічних бібліотек сьогодні.
2 липня в читальній залі ЦРБ проведено День методичного інформування з метою окреслення напрямків подальшої діяльності бібліотек-філій.

Директор ЦБС Галина Волошин виступила з організаційними питаннями, підвела підсумок навчання у форматі зональної школи на базі Верхньомайданської сільської бібліотеки-філії, висловила подяку завідувачу бібліотеки Галині Токарук.

Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Марія Ткачук ознайомила колег з положенням конкурсу для читачів- дітей «Творчі Канікули».

Завідувач організаційно-методичним відділом ЦРБ З.Заяць зорієнтувала бібліотекарів на основні завдання і напрями роботи у другому півріччі, участь в районних та обласних конкурсах.
Провідний методист Марта Кушнерчук зауважила про необхідність активізації участі бібліотек у загальносистемному корпоративному проекті «Гордість села», а також акцентувала увагу на редагування в бібліотеках ДБА згідно таблиць УДК.

Присутні отримали роздаткові матеріали та інформацію щодо подальших напрямків роботи.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.