Праця звеличує людину

Ганна Василівна  Глинчак пропрацювала фельдшером в Красній 49 років і  хоч  вже давно на заслуженому відпочинку, її пам’ятають, шанують і люблять за доброту,  самовідданість, безкорисливість, високий професіоналізм, любов до людей і прагнення їм допомогти. Ганна Василівна народилася в 1934 році і цьогоріч відзначає  свій славний ювілей, своє 85-річчя.

В рамках проекту «Гордість села» завідувач бібліотекою-філією Надія  Бойко ініціювала зустріч з цією поважною людиною. Почалося свято з благословення отця  Миколи Боднара, який відслужив подячний молебень до Пресвятої Богородиці за здоровя Ганни Василівної та всіх присутніх.

Про духовну красу героїні свята, її доброту та милосердя говорила ведуча  Ліза Бойко. Для неї звучала поезія у виконанні Нелі Нагорняк, Віолетти Бойко, пісня «Зеленеє жито» та  пісенні твори духовної тематики  (Мар»яна Семенюк).

А далі надали слово самій пані Ганні, щоб розповіла про своє життя, про дитинство, юність, вибір професії. Вона з любовю згадала про своїх батьків, які були дуже добрими до неї, жили в мирі і злагоді. Багато розповідала про батька , який дуже її любив,  і саме він дуже хотів , щоб вона обрала медичний фах. Ганна Василівна вважає, що обрала  свою професію за покликом душі. Після навчання  6 років працювала в с. Іванівцях, потім у Верхньому Майдані, де зустріла свого майбутнього чоловіка, з яким живе вже 65 років, мають двоє дітей –  сина Ігора та дочку Олесю, двоє онуків та правнучку. Пані Ганна згадувала багато різних випадків з  часів, коли працювала фельдшером у сільському медпункті. Каже, що не відмовляла в медичній допомозі ніколи і нікому, було це вдень чи вночі і за будь – якої погоди. Часто доводилось іти до хворого вночі  багато кілометрів, за несприятливих погодніх умов, але вона на це не зважала, адже допомоги потребувала хвора людина. ЇЇ колишня  колега по роботі Ганна Семенишин у своєму виступі   сказала, що Ганна Василівна була авторитетом для односельчан і вони поважали її за  професіоналізм, бо не гірше лікаря могла поставити діагноз і призначити лікування. Зі словами вдячності виступив пан Василь Дмитрук, який сказав, що Ганна Василівна врятувала його маму від  смерті, вона вилікувала її і підняла на ноги. Світлана Дідоводюк подякувала пані Ганні та Ганні Семенишин, до яких безліч разів зверталася за медичною допомогою сама та коли хтось хворів з родини. А не так давно зламала руку, то пані Ганна так професійно її зафіксувала, що в лікарні лікар- травматолог аж здивувався. Слова подяки та вдячності Ганні Василівні за подвижницьку працю, за те, що  вона часто  лікувала і її дітей, висловила виконувач обов»язків сільського голови  Світлана Боднар.

Тож пані Ганна – гордість  села і це без перебільшення. Адже бути медиком –це покликання і доля, це спосіб життя і неймовірно важка праця. Але разом з тим – це можливість відчути себе щасливим – від кожного врятованого життя, кожної подарованої надії.

Зустріч пройшла у теплій родинній атмосфері. Завідувач бібліотекою від імені всіх присутніх подякувала Ганні Василівні за її труд-служіння для односельчан, побажала їй  здоров»я, довгих років життя та Божого благословення. 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.