Наші герої – наша гордість

В рамках загальносистемного проекту «Гордість села», який реалізовується  бібліотеками ЦБС, в Каміннецькій сільській бібліотеці відбулася зустріч з односельчанами – учасниками АТО: Героєм України III ступеня Дмитром Триногою та Ярославом Равлюком, який в 2016році в складі міліцейського підрозділу забезпечував порядок в місті Маріуполі.

Дмитро Тринога поділився своїми спогадами про перебування на Майдані в Києві під час Революції Гідності, мобілізацію до армії, де після навчання став навідником гармати танку.  У своїй розповіді немов знов пережив події, які відбулися з ним в 2015 році під час бою біля Донецького аеропорту, коли їхня окрема танкова бригада  прикривала відхід “кіборгів” – захисників аеропорту. Тоді танк Дмитра Триноги був підбитий, екіпаж отримав поранення, і він сам, щоб уникнути оточення і захоплення в полон, вів ближній вогонь, відбиваючи атаку ворога. В цьому бою Дмитро Тринога зміг врятувати свій екіпаж, незважаючи на власне серйозне поранення, за що одержав високу нагороду Героя України. Опісля Дмитра очікувало тривале перебування по госпіталях, численні операції на руках, довготривала реабілітація. Сьогодні Дмитро Тринога повернувся до активного мирного життя, де в нього відбулася ще дві важливі події – всиновлення їхньою сім’єю покинутої дівчинки та народження довгоочікуваного синочка. Нещодавно подружжя Дмитра та Наталії Триногів за патріотизм, людяність та щирість намірів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків нагородив  відзнакою «Родина року».

Ярослав Равлюк розповів про проходження служби на території міста Маріуполя, розповів про свої обов’язки, які виконував під час охорони порядку в місті, показував фотографії, ділився спогадами про своє перебування в зоні АТО.

Зустріч проходила в невимушеній атмосфері, за цікавою розмовою:  поміж спогадами, учасники АТО відповідали на запитання односельчан, ділилися своїми думками про стан українського війська, про перебіг  військових дій в неоголошеній війні із московським окупантом на Сході нашої держави, роздумували про політичну ситуацію в країні.

Розчулив до сліз власний вірш-посвята захисникам держави, який подарувала гостям вчитель Ольга Богатчук.

Завідувач бібліотеки Олена Носкова щиро подякувала учасникам АТО за зустріч, за їхнє велике і мужнє серце захисників Батьківщини.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.