Все життя служінню справи

За своїм природним призначенням заклади культури є потужним знаряддям демократії, гармонізації суспільних відносин, важливим чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення кожної нації.

У багатьох закладах культури є люди, які визначають і активно створюють імідж, авторитет цих установ. Саме до таких людей належить Ірина Сороцька, директор Пнівського сільського БК. Все професійне життя директора пов’язане із сценою.

Емоційна, енергійна, весела, залюблена в життя і людей, Ірина Сороцька має справжній талант об’єднувати довкола себе тих, хто закоханий у пісню. Вона є людиною мистецтва. Її талант і естетичне чуття роблять неперевершеними й незабутніми всі творчі виступи що відбуваються у селі та районі.

В липні 1979 року Ірина Сороцька розпочала свою трудову діяльність завідувачем сільським клубом у своєму рідному селі. І ось уже пройшло 40 років з того часу як ця людина присвятила своє життя служінню благородній справі – збагаченню духовних надбань народу.

В рамках загальносистемного проекту «Гордість села» проведено зустріч з Іриною Сороцькою – директором БК, в зв’язку з її 40-річною професійною діяльністю.

Ініціаторами заходу були завідувач бібліотекою-філією Тетяна Онуфрак та бібліотекар Мар’яна Гуш., які представили Ірину Сороцьку, як відмінного працівника, яка щоденною плідною працею плекає, творить та примножує національну культуру, звеличує наш прикарпатський край і мовою мистецтва формує національну свідомість та духовність.

За ці роки дуже багато пані Ірина зробила для рідного села, виховувала і навчала молодих людей, дарувала радість людям, наповнювала високими і світлими почуттями, прославляла рідне село своїми піснями, звичаями, обрядами.

Привітати Ірину Сороцьку завітали гості: сільський голова ВасильГладиш, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, начальник відділу культури райдержадміністрації Олександр Зварчук, директор районного будинку культури Іван Романюк, депутат обласної ради Василь .Сенатович.

За самовіддану плідну працю в галузі культури, активну творчу участь в загально районних культурно-масових заходах, збереження традицій української культури, відродження і примноження духовних скарбів нашого краю, заступник голови районної Ради Ігор Писклинець привітав ювілярку із 40-річчям професійної діяльності і вручив грамоту від районної ради.

Начальник районного відділу культури райдержадміністрації Олександр Зварчук відзначив талант, самобутність та мистецьку майстерність Ірини Сороцької, яка гідно представляє не тільки своє село, але й район на обласних та районних фестивалях, активно долучається до участі у Всеукраїнських фестивалях, сприяє популяризації духовно-культурної спадщини нашого краю і вручив грамоту районного відділу культури райдержадміністрації.

Директор районного БК Іван Романюк наголосив, що неможливо уявити святкувань без участі аматорськоих колективів Пнівського сільського БК , які створюють святковий настрій під час урочистостей у районному будинку культури та сільських закладів культури нашого району.

Виступаючий акцентував увагу на тому, що цей далеко не весь перелік надбань та внесків у розвиток мистецького життя Надвірнянщини, а загалом і національної культури, заслуговує високої оцінки та вдячності, а дитячий драматичний колектив «Зернятко» має всі шанси одержати звання зразкового дитячого колективу.

Голова сільської Ради Василь Гладиш подякував Ірині Сороцькій за невтомне служіння мистецтву та за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, нагородив грамотою та грошовою премією.

Ірину Сороцьку привітали її рідні колективи: вокальний гурт «Горлиця» – солісти Олексій Томин та Дмитро Вірста, вокально-інструментальний гурт «Веселка» та дитячий драматичний колектив «Зернятко». Для неї звучали пісні, гуморески, читали вірші.

Дитячий драматичний колектив «Зернятко» показав інсценізації «Інтернет – це сила», «Сон» а також «Пів години до концерту».
Бібліотечні працівники продемонстрували альбом фотографій, підтверджений віршованими рядками про Ірину Сороцьку. А також присвятили їй вірш Н.Красоткіної «Працівників культури нині свято».

На закінчення зустрічі працівники бібліотеки подякували Ірині Сороцькій за спільну працю, і як активному користувачеві та партнеру книгозбірні. Це дивовижно енергійна людина. Вона заряджає кожного своєю надзвичайною працездатністю, віддана своїй справі, любить і вміє працювати, надихати на нові, ще не взяті висоти. Пишаємося, що доля подарувала нам такого директора, колегу, друга. Ми висловлюємо їй слова поваги та любові. Бажаємо творчого довголіття, нехай здійснюються всі плани цієї чудової жінки, не полишає молодечий запал, і все на життєвому шляху відбувається з Божого благословення.

Всі присутні щиро віншували Ірину Сороцьку та бажали їй міцного здоров’я, довголіття, натхнення, творчої енергії, щоб її професіоналізм і надалі плідно працював на ниві культурного розвитку держави та нашого краю.

У своєму виступі Ірина Сороцька дякувала гостям а також односельчанам за шану і глибоку повагу до неї, адже професія працівника культури сказала, нелегка і це ще більше зобов’язує мене до тієї відповідальної місії, яка покладена на мене.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.