Два крила однієї долі

Як по різному часом складаються людські долі, життєвий шлях! Буває, що людина наче й визначилася, обрала фах, знайшла себе в ньому, а за якийсь час все може змінитися. Так сталося з Галиною Григорівною Салигою з с. Назавизів, зустріч з якою в рамках проекту «Гордість села» відбулась недавно в місцевій книгозбірні (завідувач Оксана Янцюк). В щирій, теплій атмосфері звучали спогади Галини Григорівної про прожите, пережите, було спілкування з присутніми.

Галина Салига народилась 19 липня 1938 року в с. Ямна (Яремчанщина). У 1945 р. переїхала з сім»єю на постійне проживання в с. Назавизів, звідки був родом батько. В 1952 р. вступила до Івано-Франківського медичного училища, здобула професію фельдшера та 16 років працювала на посаді завідувача медичним пунктом.

Допомагала людям, не рахуючись ні з часом, ні з особистим життям. Але в серці плекала мрію – хотіла бути вчителем математики, яку любила з дитинства. Тож вступила таки до Івано-Франківського педагогічного інституту, який закінчила у 1974 р. Отак змінився фах і спосіб життя -5 років вчителювала у Молодкові, а з 1982-1993 рр. була завучем у Назавизівській ЗОШ.

Разом з чоловіком Галина Григорівна виховала дочку, яка продовжила справу мами і теж була педагогом, викладала математику. Сімейну династію підтримала внучка Наталія, яка викладає в Прикарпатському національному університеті економічну дисципліну, доцент.

Зараз Галина Григорівна в поважному віці, на заслуженому відпочинку, але колишні учні, батьки, односельчани знають її, пам»ятають як скромну, врівноважену, порядну людину, талановитого педагога. Вона є гордістю села, адже в обидвох своїх благородних іпостасях – медичного працівника і педагога віддано і чесно служила людям, віддавала тепло свого серця, знання та вміння.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.