Священик – Божий дар для світу

«Наскільки душа перевищує тіло, наскільки священство вище понад усяку владу» – писав св. Іван Золотоустий. Священик є лікарем, який оздоровлює і гоїть рани людських душ, є юристом, адвокатом, який стає в обороні душ, він Божою ласкою здобуває душі для неба, він є краєм Христової одежі, яка спроваджує цілющу силу на всіх тих, що шукають оздоровлення.

В Ліснотарновецькій сільській бібліотеці-філії в рамках проекту «Гордість села» проведено респект-зустріч з отцем Василем Насадюком.

О. Василь розповів про свій шлях до священства.  11 січня 1988 року в селі Добротів. Там закінчив десятирічку. Зростав у побожній родині, змалку молився Богу, прислуговував в церкві, тож не довго роздумував куди вступати на навчання і обрав Бучацький колегіум, а потім Івано-Франківську семінарію. Прагнув отримати більше знань, тож навчався ще й у Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника на історичному факультеті та в інституті Короля Данила на філософському факультеті. Весною 13 травня 2012 р. о. Василь  прийшов служити в с. Лісна Тарновиця, в церкву Косми і Дам»яна УГКЦ.

 Присутні на зустрічі жителі села говорили про свого священика  не лише як про доброго пастиря, але й дбаючого, відповідального господаря. Церква, збудована в 1904 р., завдяки старанням о. Василя відремонтована, проведено опалення, тут тепер тепло і затишно, панує гармонія і мир. О. Василь  багато працює з дітьми, молоддю, створив молодіжну християнську спільноту «Віра». Організовує з молоддю походи на Говерлу, у святі місця – пішу прощу до Зарваниці, до Гошева, в Погоню, а цього літа паломники побували в Междегор’ю.  Молодь підтримала ініціативу священика і тепер взимку від хати до хати дзвенить юними голосами молодіжна коляда. Дуде уважно і делікатно готує о. Василь діток до першої сповіді, а обряд першого причастя вже став гарним святом в селі.

Від імені присутніх завідувач бібліотекою Леся Качанюк висловила щиру вдячність о. Василю за його священичу працю, старання і всі добрі справи та побажала:

Хай Господь здоров’я посилає,
Дух святий над Вами хай витає,
Бо Ви добрий пастир у нас є.
Хай додасть наснаги Вам і сили
Щоб Ви довго Господу служили!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.