За покликом душі

В рамках проекту «Гордість села» бібліотекарі села Зелена провели творчу зустріч з талановитими жінками, матерями, творчими особистостями, які пишуть поезію.

Завідувач бібліотекою Надія Осташук представила Ратушняк Марію Олексіївну, поезія якої пронизана патріотизмом, любов’ю до України, до рідного села, традицій та любов»ю до дітей, філософськими роздумами. Її поезія надихає молоде покоління вірити в краще майбутнє України, бути справжніми громадянами своєї держави. Особливо це тонко відчувається у віршах про останні події, які відбуваються в Україні. А ще вона пише вірші для дітей, які допомагають їм бачити навколишню красу, відкривають світ – такий великий і різнобарвний.

Поезія природознавця Наталії Кузюк змальовує красу нашого краю, природу, наші гори:

 Тут вдихається глибше, 
Тут міряється ширше…

Їі поезія сповнена тепла, іноді суму та романтики. До дня села Зелена-458 років Наталя присвятила легенду, яка полюбилась односельчанам.

Всі присутні мали можливість слухати вірші, читати їх та поринути у вир поетичного слова. Учні 5 класу декламували вірші своєї наставниці Марії Ратушняк. Після читання поезій наші гості відповідали на питання, спілкувались з присутніми. Бібліотекарі Надія Осташук, Ольга Дзебчук, Надія Осташук також читали вірші, а на завершення зустрічі бажали Марії та Наталі міцного здоров’я, натхнення, творчої наснаги, а найголовніше – видати свої збірки, щоб жителі села гордилися творчими здобутками своїх односельчан.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.