Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня бібліотечні працівники відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек.

Всеукраїнський день бібліотек – це нагода відзначити роль книгозбірні у житті кожного українця і, зокрема,  зростаючих поколінь. Це також можливість привернути увагу громадськості  до ролі і значення бібліотеки в суспільстві, допомогти зрозуміти, що бібліотеки єднають світ, а бібліотекарі є хранителями, збирачами духовних скарбів, помічниками і порадниками на шляху до знань і мудрості.

30 вересня у День святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії бібліотечні працівники району зібралися в оновленому приміщенні міської бібліотеки для юнацтва, щоб відзначити своє професійне свято. Свято тих, хто зберігає і передає нащадкам найдорожче, що накопичило людство – інтелектуальний доробок, хто професійно виконує свої обов’язки і відкриває читачам красу і силу слова, несе їм «розумне, добре, вічне» – книгу – про що наголосила у вступному слові чарівна ведуча свята бібліотекар Христина Вірста.

На свято до бібліотекарів завітали заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник голови міської ради Василь Василенко, які звернулися із словами щирого вітання із професійним святом до присутніх бібліотекарів та вручили грамоти за сумлінну працю кращим бібліотекарям району. В своїх промовах вони  наголосили на ролі бібліотек в інтелектуальному рості суспільства, важливості подальшого розвитку бібліотечних закладів та побажали усім подальшої плідної праці задля розвитку бібліотечної справи та розбудови і процвітання району.

З привітанням та подякою за співпрацю звернулися до бібліотекарів гості свята: головний редактор газети «Народна воля» Іван Гриджук,  голова районного осередку товариства «Просвіта» Богдан Березицький, працівники природного заповідника «Горгани» на чолі із директором заповідника Ярославом Петращуком.
З ноткою хвилювання в голосі і словами глибокої вдячності за плідну працю та з побажанням нових творчих звершень на ниві бібліотечного просвітництва звернулася до присутніх і директор централізованої бібліотечної системи Галина Волошин. В своєму виступі вона зокрема подякувала ветеранам бібліотечної справи, які мають за своїми плечима багато років бібліотечної праці.

Добрий настрій подарували бібліотекарям музичні вітання від соліста районного Будинку культури Віктора Чудновського та керівника Народного муніципального оркестру «Аркан» ім.. Сергія Орла Володимира Остап’юка, а гумористична сценка «Інтернет – це сила» у виконанні бібліотечних працівників Пнівської бібліотеки-філії внесли нотку гумору в атмосферу свята.

Перегляд мультимедійної презентації світлин, в яких відображена щоденна клопітка праця бібліотек та бібліотекарів району, довершив програму свята.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.