День українського лицарства

14 жовтня – особлива дата для українців. В день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці віддаємо шану захисникам української землі, адже цей день поєднав в собі три визначні для України дати: День українського козацтва, День створення Української Повстанської Армії та День захисника України.

Героїчні подвиги українських козаків, вояків УПА назавжди залишаться символом мужності, незламності українського духу, непохитності віри, які продовжують сьогодні Герої українсько-російської війни, виборюючи нашу свободу та незалежність на східних кордонах нашої держави.

Козацька і повстанська слава є історичним спадком, національною гордістю, взірцем честі, гідності, відповідальності для майбутніх поколінь захисників своєї родини, свого народу, нашої  України.

В читальній залі центральної районної бібліотеки з нагоди відзначення Дня захисника України  та Дня українського козацтва розгорнуто виставку-інсталяцію «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра», де представлені матеріали по історії українського козацтва.

У відділі краєзнавчої літератури до 77-ї річниці створення УПА розгорнуто книжкову виставку «Борці за свободу та незалежність рідного краю», яка розкриває історичні документи  та матеріали про створення та діяльність Української Повстанської Армії.

Запрошуємо переглянути!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.