День художника

Щорічно у другу неділю жовтня українські діячі мистецтва і відзначають своє професійне свято – День художника. Варто зазначити, що українським майстрам пензля і різця належать твори, які стали частиною золотого фонду світового образотворчого мистецтва.

Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика є невід’ємною частиною національної культури, джерелом духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства. Доробок художників засвідчує могутній потенціал нашого народу, сприяє створенню позитивного іміджу України в світі.

Як відомо, образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Роботи художників будять прагнення до прекрасного, змушують замислитися над хвилюючими питаннями і конкретними проблемами.

До Дня художника України в останні роки у різних виставкових залах та музеях України було приурочено проведення виставок творів образотворчого мистецтва.

В читальній залі центральної районної бібліотеки до Дня художника розгорнуто книжкову виставку-вернісаж «Майстри українського живопису».

Запрошуємо переглянути!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.