75 річниця вигнання німецьких загарбників з України

28 жовтня Україна відзначила одну з найбільш значущих дат в своїй історії – День визволення від фашистських загарбників. Вперше ця дата в державному календарі свят з’явилася у 2009 році, коли Указом Президента України, з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні, 28 жовтня було офіційно встановлено Днем визволення України від фашистських загарбників.

Цього року минуло75 років від дня вигнання нацистських окупантів з України. Ця дата назавжди залишиться у пам’яті всього народу, адже немає в Україні родини, яка би не втратила рідних під час нацистської навали і окупації.

Ціною неймовірних зусиль, ціною мільйонів життів тоді вдалося зупинити агресора – кожен клаптик української землі рясно политий кров’ю наших захисників.

Вічна шана і пам’ять тим, хто віддав своє життя за майбутнє прийдешніх поколінь – вільне майбутнє України та всього європейського континенту.

З нагоди 75 річниці від дня вигнання нацистських окупантів з України в читальній залі центральної районної бібліотеки розгорнуто книжкову виставку-ракурс, на якій представлено підбірку документів про події Другої світової війни, що відбувалися на території України.
Запрошуємо переглянути!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.