Всеукраїнський тиждень права в бібліотеці

Щороку в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права, який започатковано Указом Президента України від 8 грудня 2008 року.
З 9 по 14 грудня в бібліотеках району проведено цикл заходів правової тематики в рамках Всеукраїнського тижня права.

Тематика проведених в рамках Тижня права заходів сприяє підвищенню рівня правової культури читачів бібліотеки, поінформованості населення, зокрема, молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту.

Так, 10 грудня бібліотекарі центральної районної бібліотеки організували правовий лекторій «Зроби свій вибір: життя без шкідливих звичок» для учнів Надвірняського ПТУ-11 гр.17 (електрозварники) які завітали в бібліотеку. Молодь уважно дослухалася до слів бібліотекаря Т. Ковш, бо вони одержали цікаву і корисну інформацію про свої права, обов’язки та відповідальність, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки. Життєві приклади, конкретні ситуації, які розглядалися під час зустрічі, змусили замислитись студентів над необхідністю уважно ставитись до свого власного життя, задуматись про майбутнє. До уваги учасників заходу був представлений відеофільм «Правда про куріння». Завідувач відділом Надія Мартинюк провела з учнями юридичний аукціон «Умій сказати «НІ», під час якого учні висловлювали аргументовані твердження на захист своєї позиції щодо життя без шкідливих звичок.

Протягом Тижня права діяла книжкова виставка «Людина в правовому полі», біля якої з користувачами бібліотеки бібліограф Т.Гавриленко провела інтерактивне заняття «Сам собі юрист», адже на виставці представлені добірка правознавчих видань із фонду бібліотеки, які сприяють поглибленню правових знань та формуванню правової культури читачів.

В рамках Тижня права в читальній залі бібліотеки головним спеціалістом відділу Надвірняського бюро правової допомоги Тетяною Накладюк надано консультації з правових питань користувачам бібліотеки та всім бажаючим.

Тиждень права в бібліотеці пройшов цікаво, змістовно і, головне, засвідчив небайдужість громадян, зокрема, нашої молоді до питань правової обізнаності, формування правової свідомості і правомірної поведінки.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.