«Надвечір’я» повертається

Серед розмаїття форм бібліотечної роботи давно вагоме місце займають клуби за інтересами, які створюються на основі спільності уподобань та інтересів. З 2001 – 2004 рр. при центральній районній бібліотеці успішно працював клуб «Надвечір»я» для літніх людей, який очолювала поетеса, громадська діячка світлої пам»яті Ірина Яцура. Той період залишив приємні спогади і ось недавно членкині «Союзу українок» (керівник Ольга Багрійчук), які часто відвідували клуб, висловили бажання відновити його роботу.

18 грудня в читальній залі бібліотеки відбулось перше засідання. Обрано голову клубу – Марту Кушнерчук, раду клубу (Галина Волошин, Ольга Багрійчук, Ганна Зузанська, Надія Мартинюк), затверджено емблему та гімн.

Програма засідання була цікавю та насиченою. Учасники клубу провели флеш-моб «Українська хустка» на підтримку акції в соціальних мережах. На запрошення бібліотеки до нас завітала гостя – поетеса, член літературної студії «Бистрінь» Марія Єрмакович. Пані Марія проживає в селі Саджавка, вона мама, бабуся, звичайна сільська жінка, яка вже 15 років пише вірші, виливає на папір свою душу, тривоги і болі, сповідь свого серця. У 2014 р. вийшла друком її перша поетична збірка «Відлуння серця», а цьогоріч друга – «Терем кохання». Пані Марія представила цю книгу, розповіла про її шлях до читача. Спілкування було щирим, зворушливим, пані Марія знає всі свої поезії напам’ять, декламує їх з особливими почуттями та інтонаціями, тож присутні поринули в світ добра, духовності, любові, життєвої філософії цієї чудової жінки.

Зважаючи на те, що зараз ми готуємось до новорічно-різдвяних свят,  Тетяна Гавриленко та Світлана Гнатів провели майстер-клас по виготовленню новорічного оберега, показали як можна прикрасити свої помешкання, не рубаючи ялинок. Чудовий готовий оберіг майстрині подарували гості  Марії Єрмакович.

Голова клубу привітала всіх з наступаючим святом св. Миколая, побажала усяких гараздів. На закінчення засідання всі дружно виконали свій гімн – пісню «Літа минають» на сл. та музику Д. Циганкова.

Сподіваємось, що  надвірнянці будуть активно відвідувати «Надвечір»я», адже  тут можна змістовно провести дозвілля, приємно поспілкуватись, отримати цікаву інформацію, тут думка множиться і душа відпочиває, в колі друзів та однодумців можна набратися оптимізму, любові до життя.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.