Христос народився! Славіте!

Свято Різдва – найкрасивіше зимове свято. Небо і земля славлять Різдво Христове. На землі запановує мир, а серця сповнюються доброю волею.

Пославши Свого Сина на землю, Бог Отець намагався показати людству важливість любові, добра, співчуття та взаєморозуміння між людьми. День народження Ісуса Христа — найбільш широко шанований день Зародження у світі. Люди різних соціальних верств, матеріального становища, переконань і поглядів не минають це свято своєю увагою.

В відділах центральної районної бібліотеки розгорнуто книжкові виставки-інсталяції , присвячені величному святу – Різдву Христовому. В краєзнавчому відділу ЦРБ на виставці, поряд з літературою про традиції та звичаї різдвяного святкування на Прикарпатті, представлено інсталяцію з традиційних різдвяних страв. У відділі абонемент розгорнуто виставку-конфетті, на якій представлено 125 екземплярів новорічно-різдвяних листівок. В читальній залі ЦРБ розгорнуто книжкову виставку, де широко представлена література та публікації про новорічно-різдвяні святкування в Україні та світі.

Запрошуємо переглянути!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.