Небесній Сотні – шана й молитви

Минає шість років від трагічних подій на Майдані, які назавжди залишаться в нашій пам’яті. Події, які змінили хід історії, підняли український дух і патріотизм. Завдяки Майдану наша держава показала всьому світу свою гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості.

19 лютого в читальній залі центральної районної бібліотеки відбувся вечір-реквієм присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні  «Небесній Сотні – шана й молитви».

На захід завітали учні 8-а класу Надвірнянської ЗОШ №2 із своїм наставником Л. Сутоцькою. Перед юним поколінням виступив учасник Революції Гідності, депутат районної ради, офіцер запасу ЗС України Василь Білоус. В своїй розповіді Василь Білоус описав події, що відбулися на Майдані у лютому 2014, розповів про початок оборони східних рубежів держави від російської агресії та хід бойових дій, в яких він брав участь. Доповнила його розповідь працівник апарату районної ради Вікторія Пицюк, яка наголосила, що українці, з огляду на історію свого народу, не мають права здаватися сьогодні, не мають морального права не боротися за незалежність своєї держави, її волю, бо надто високою ціною вона здобута . У своєму виступі директор ЦБС Галина Волошин закликали молодь берегти пам’ять про Героїв Революції Гідності, що віддали своє життя за волю, честь, за право бути українцем.

Учасники вечора-пам’яті  переглянули відеофільм про події Революцію Гідності. Ведучі заходу працівники відділу обслуговування користувачів Надія Мартинюк, Тетяна Ковш і Тетяна Гавриленко  з трепетом читали вірші, присвячені Героям Небесної Сотні. До уваги учасників заходу представлено  ілюстровану книжкову виставку «Щоб ніколи не забути».

 В серцях незламних українських воїнів горить вогонь жертовної любові до рідної країни і велика віра в перемогу. І сьогодні, захищаючи рідну землю від підступного ворога, кладуть на вівтар Українb найдорожче – своє життя.  Хвилиною мовчання вшанували учасники заходу всіх загиблих Героїв.

У краєзнавчому відділі центральної районної ббліотеки до дня пам’яті героїв Небесної сотні розгорнуто книжкову виставку “Горять свічки на серці України”

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.