Пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи свої права та свободи, європейське майбутнє України. Гинули за честь, за волю, за право бути народом, за країну, в якій не страшно жити, за майбутнє своїх нащадків.

Відзначаючи шосту річницю Революції Гідності та вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні в Гвіздській ЗОШ проведено годину пам’яті  «Молитва наша лине в Небеса», яка проведена і організована з ініціативи завідувача Гвіздської бібліотеки-філії Олександри Куцої  за активної участі учнів 9-А класу.  Музичну частину підготовлено під керівництвом учителя музики Петра Кепещука.

Ведучі Влад Янцюк та Віка Ковалюк закликали пам’ятати Українських Ангелів, що загинули за правду та свободу держави, і ціною жертовності показали, що український дух є незламний, а народ – нескорений. Солістки Леся Боднарук та Соломія Гандзюк виконали пісні, присвячені Героям України. Молодь натхненно читала вірші  в пам’ять про загиблих  Героїв Небесної Сотні.

Молитвою та хвилиною мовчання зал вшанував полеглих Героїв, а на завершення – спільне виконання  державного Гимну,  що злетів увись,  до тих, хто дивиться сьогодні на нас з небес.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.