Акція «Подаруй тепло своєї душі».

В неділю, 23 лютого, працівники відділу краєзнавчої літератури ЦРБ Раїса Грушецька та Марія Гринюк в рамках акції «Подаруй тепло своєї душі» відвідали свою колишню колегу  Ігнатію Корнутич, яка наразі прикута до ліжка хворобою.

Пані Ігнатія- людина нелегкої долі. Вона, не зважаючи на своє слабке здоров»я, працювала в бібліотеках Надвірнянщини  38 років. Спочатку  у відділі комплектування і обробки літератури ЦРБ, а згодом  бібліотекарем Битківської філії. Після перенесеної операції важко захворіла, втратила здатність самостійно ходити, стала інвалідом 1 групи. Однак добрі люди, а особливо вірна подруга  пані Марія, підставили їй плече і допомогли у важкий період  життя. Депутат Надвірнянської міської ради Володимир Монастирецький допоміг їй придбати крісло для інвалідів. Наразі Ігнатії Корнутич в усьому допомагають дві турботливі жінки- Людмила Головчук та Валентина Федоришин.

Працівники краєзнавчого відділу  поспілкувались з своєю колегою, розповіли їй про нові події , які відбуваються в бібліотечному житті району. Ігнатія  згадувала про свою роботу, про масові заходи, в яких приймала активну участь, читала напам»ять вірші Марійки Підгірянки та Надії Попович, розповіла про книги, які недавно прочитала. Всі залишились задоволені цією зустріччю, теплотою  спілкування і спогадів.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.