5 червня – Всесвітній день довкілля

Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища.

Сьогодні екологічні проблеми стоять у ряді найважливіших і визначають рівень благополуччя всієї світової цивілізації. Світ змінив погляд зі споживчого використання природи на збереження довкілля, захист водойм і лісів, турботу про чисте повітря, охорону тварин і птахів, використання “зеленої” енергії та вивчення питання убезпечення планети від посухи, обміління, забруднення повітря, кліматичних змін та природних катаклізмів.

 Відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища допомагає привернути увагу суспільства до проблем довкілля і підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до раціонального використання та відтворення природних ресурсів.

До Всесвітнього дня довкілля в читальній залі центральної районної бібліотеки розгорнуто книжкову виставку-застереження ,  яка закликає подивитись навкруги та вирішити для себе – що кожен з нас може зробити заради збереження всіх видів життя на землі шляхом власної працьовитості, відданості, самовиховання та любові до природи. Пам’ятаймо, що забруднюючи довкілля ми шкодимо, в першу чергу, самим собі та своїм нащадкам. Бережіть природу! Від кожного з нас залежить наше майбутнє!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.