7 липня – День працівника природно-заповідної справи

Бурхливий розвиток промисловості та сільськогосподарського виробництва, інтенсивне будівництво, розширення мережі шляхів, осушення болотних масивів та річкових долин, розорювання всіх придатних для сільськогосподарського обробітку земель, зменшення лісових площ – все це призводить до значних змін у природних комплексах, впливає на екологічну рівновагу, видовий склад фауни та флори, довкілля. Зараз однозначно вже можна сказати, що зусиллями працівників природно-заповідної справи вдалося суттєво зберегти від руйнування багато унікальних природних комплексів, сприяючи збереженню біологічного розмаїття та протидіючи екологічному розоренню регіонів.

Ураховуючи вагомий внесок працівників природно-заповідної справи у збереження та відновлення біологічного і ландшафтного різноманіття, розвиток територій та об’єктів природно-заповідного фонду України, на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, Указом Президента України від 18 серпня 2009 року «Про день працівника природно-заповідної справи» 7 липня встановлено відзначати професійне свято — День працівника природно-заповідної справи.

Надвірнянська центральна районна бібліотека щиро вітає усіх причетних до природно-заповідної справи. Ваша щоденна праця, професіоналізм та самовідданість – це вагомий вклад в покращення якості довкілля,  збереження природно-заповідного фонду. Бажаємо наснаги, чистого повітря та нових здобутків у справі захисту природи!

До Дня працівника природно-заповідної справи в краєзнавчому відділі бібліотеки розгорнуто тематичну книжкову виставку. Запрошуємо переглянути!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.