20 липня – Міжнародний день шахів

Історія свята шахів починається з 1966 року. Його ініціювала Всесвітня шахова федерація (ФІДЕ). Міжнародний день шахів у всьому світі відзначають 20 липня.

У наш час  шахами захоплюються мільйони людей в усьому світі. Є чимало любителів шахів і серед користувачів  наших  бібліотек.

Саме для них працівники читальної зали центральної районної бібліотеки організували книжково-ілюстративну виставку «Шаховий калейдоскоп», на якій підібрано літературу відповідної тематики, де узагальнено досвід сучасної шахової школи, розглядаються питання стратегії і тактики шахової гри, зібрані кращі партії з їх характеристиками, які були зіграні за сучасну історію гри в шахи.

Зацікавлений читач зможе ознайомитись з такими виданнями як «Джерела шахової творчості», П. Бондаренко «Шаховий етюд на Україні», Ю. Лазарєв «Творчість шахістів України», І.Липницький  «Вибрані партії шахістів України», М. Нагнибіда «Парадокси в шахових задачах» та інші.

 Книги, представлені на експозиції, стануть у нагоді як кваліфікованим шахістам і тренерам, так широкому загалу любителів шахів.

А ще любителі  цього інтелектуального виду спорту одержали нагоду не тільки поспілкуватися, але і позмагатися в партнерській грі в шахи.  

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.