Репортаж дня

Сьогодні, 13 серпня, свій день народження святкує письменник Степан Процюк.

Степан Процюк народився 1964року. Закінчив Івано-Франківський педінститут та аспірантуру Інституту літератури НАН України. У дев’яностих роках був учасником поетичного угрупування «Нова дегенерація». Як романіст дебютує з культовим твором «Інфекція». Далі нові романи, есеїстка, твори для підлітків та біографічні видання про українських класиків. Загалом з-під його пера вийшло понад 30 книг накладом у 100 000 примірників. За свою працю удостоєний відзнаки «Золотий письменник України».

У своїй творчості Степан Процюк  розкриває найглибші закутки людської душі та людського розпачу і, однозначно,  читання його творів не залишить нікого байдужим. Степан Процюк – автор для мужніх, для тих, хто не боїться зазирати в притемнені куточки підсвідомого, знати і розуміти справжню етимологію людських вчинків, досліджувати тілесність, гріх і форми покути. Такі моменти є визначальними у творчості письменника, який відважно рухається назустріч новому, невідомому.

Запрошуємо  ознайомитися з книгами письменника Степана Процюка, які є у відділі краєзнавчої літератури центральної районної бібліотеки.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.