«Агата Крісті – королева детективу»

“Ця жінка заробила на вбивствах більше, ніж будь-яка інша, включаючи Лукрецію Борджиа.” – Вінстон Черчилль.

Англійська письменниця Ага́та Ме́рі Клари́сса Крі́сті, народилася 15 вересня 1890. Майстриня детективного жанру, авторка творів про Еркюля Пуаро та міс Марпл. Належить до найвідоміших у світі авторів детективної прози і є одним із найбільш публікованих письменників за всю історію людства (після Біблії та Шекспіра). Книги Агати Крісті видані тиражем понад 2 мільярди екземплярів і перекладені більш ніж на 100 мов світу. Їй також належить рекорд за максимальним числом театральних постановок. П’єса Агати Крісті «Мишоловка» (англ. Mousetrap) вперше була поставлена у 1952 році й дотепер безупинно демонструється на підмостках Лондона.

Агата Крісті померла12 січня 1976 року, у віці 85 років, у місті Воллінгфорд (графство Оксфордшир).

Легендарна англійська письменниця, королева детективу, секрет популярності якої не можуть розгадати, так само, як і розплутати інтригу на сторінках її детективів. Вона вигадувала шедевральні сюжетні лінії і героїв, які стали класикою світового детективу – увага! – коли мила посуд чи плела шкарпетки.

У відділі абонемент центральної районної бібліотеки діє книжкова виставка, присвячена цій видатній майстрині детективного жанру. Вас чекають цікаві книги та незабутні хвилини читання!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.