Мистецька вітальня

Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника України. В цей день прийнято говорити про роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку всього людства. Цей досконалий і неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі. За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу. Історія українського живопису дуже багата. Багато художників України в своїй творчості досягли світового визнання. Вони є майстрами графіки, пластики, абстракції, проявляючи себе у різних напрямках цього мистецтва.

Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика − невід’ємна частина національної культури, джерело духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства. Творчі досягнення художників свідчать про потужний потенціал народу, сприяють створенню позитивного іміджу України у світі. Українським майстрам пензля і різця належать твори, які стали частиною золотого фонду світового образотворчого мистецтва.
В читальному залі центральної районної бібліотеки до Дня художника розгорнуто книжкову арт-виставку, на якій представлено альбоми художників України та книги про їх життя і творчість.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.