День Гідності і Свободи

21 листопада, в День Гідності і Свободи, український народ віддає шану патріотам, які вийшли на Майдан Незалежності для утвердження права вільного і справедливого вибору та європейського національного майбутнього. В День Гідності і Свободи вкотре пригадуємо доленосні події української історії: Майдан 2004 року та Революцію Гідності листопада 2013 – лютого 2014рр.

Революція Гідності залишила визначальний слід в новітній історії України. Ідеали та цілі Майдану сприяли відродженню та переосмисленню ідей національної єдності, становленню українського народу як сучасної європейської нації гордих і відповідальних громадян. Жертовність полеглих Героїв України назавжди стане прикладом для всіх патріотів, готових захищати рідну землю, її свободу та гідність ціною власного життя.

В читальній залі центральної районної бібліотеки з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи розгорнуто книжкову виставку. Література представлена на виставці розповідає про хронологію подій семирічної давнини, спогади очевидців, документальне та художнє відображення найбільшого масового та трагічного протесту українців за часів незалежності.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.