Книжкова виставка «Христос народився- славіте його!»

У відділі краєзнавчої літератури організована книжкова виставка до Новорічного свята та до Різдва Христового «Христос народився – славіте його !». Різдво- світле сімейне свято, яке наповнює душу і наш дім любов’ю, добром і теплом.

Зимові свята для кожної людини є вісниками оновлення, віри та здійснення мрій, які  приносять щастя, достаток і мир у кожну родину, наповнюють серця надією на кращі часи. Лише будучи згуртованими, зможемо подолати ті виклики, що ставить перед нами сьогодення.

На книжково- ілюстративній виставці користувачі зможуть  більш детально ознайомитись   з Різдвяно-новорічною обрядовістю українців – про родинне свято Святвечір, про колядки, щедрівки, вертеп, а також, як приготувати кутю та 12 різноманітних страв.

Наближається Новий рік- рік Срібного Бика. В святкові дні й аж до Водохрещі відкриваються небеса, й наші молитви, надії й сподівання йдуть просто до неба. Тож побажаймо всьому світові позбавлення від бід, несправедливості, війн , корупції,  хвороб і попросім благословення на добрі справи у наступному  2021-у році.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.