Екологічна година

Екологічна складова – один з головних напрямів Концепції сталого розвитку, прийнятої ООН. І якщо уважно поивидити на Цілі Сталого Розвитку, визначені в цій Концепції, то можна зауважити, що практично всі вони пов»язані з екологією. Тема екології стає все популярнішою в світі та одним з трендів в діяльності бібліотек зокрема. Бібліотеки намагаються здійснювати еколого-просвітницьку кампанію, формувати екологічну культуру за допомогою різних форм роботи. В рамках акції «Обираємо чисте майбутнє», ініційованої Надвірнянською центральною публічною бібліотекою з метою привернення уваги до питань екології та проблем охорони навколишнього середовища та інформаційної кампанії до відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь в

Ліснотарновецькій сільській бібліотеці (завідувачка Олеся Качанюк) проведено екологічну годину «Найцінніший скарб Землі – вода» за участю працівниць сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» Людмили Кравчук, Вікторії Стебеляк та Христини Драгу. Гості відзначили, що значення водно-болотних угідь зростає і питання про їх збереження наразі гостро постає у всіх країнах Європи і Азії, адже прісні і морські екосистеми підтримують людство і живлять природу. Мова велась також про екологію краю, проблеми водно-болотних ресурсів, шляхи їх вирішення.
Завідувачка бібліотекою влаштувала книжкову виставку «Вода – еліксир здоров»я» та проведа дайджест видань екологічної тематики, наявних в бібліотеці. Виставку доповнила друкована продукція, подарована гостями.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.