Як бути здоровими

Здоровий спосіб життя та зміцнення здоров»я – головна складова на шляху покращення якості життя. 7 квітня – Всесвітній день здоров’я. З цієї нагоди на своє чергове засідання зібрались членкині клубу за інтересом «Жіночі посиденьки» в Ліснотарновицькій сільській бібліотеці (завідувачка Олеся Качанюк), на яке була запрошена  фельдшер місцевого ФАПу Любов Широкова.

Любов Миколаївна  розповіла про правила здорового способу життя, яких потрібно дотримуватись, щоб бути здоровим, зокрема жінкам. Особливу увагу звернула на ситуацію в селі та районі із захворюванням на коронавірус та наголосила на необхідності дотримуватись певних обмежень, правил та при можливості не нехтувати вакцинацією як одним із важливих засобів протидії цій небезпечній хворобі, відповіла на питання присутніх.

Поінформувала також про те, що 2021  рік оголошено Міжнародним роком медико-санітарних та соціальних працівників на знак поваги і вдячності працівникам медичної та соціальної сфери за їх наполегливу працю в боротьбі з пандемією та іншими захворюваннями. Як доповнення до почутої інформації завідувач бібліотекою запропонувала ознайомитись з книгами, які представила на тематичній полиці «Здоров»я – запорука щасливого життя».   Присутні на заході жінки подякували фельдшеру за її турботу про здоров»я односельчан.

Здоров’я – це не тільки відсутність хвороби. Більш широко під здоров’ям розуміється стан фізичного, душевного та соціального благополуччя.

Основна мета цього заходу була така – привернути увагу населення до свого здоров’я та мотивувати  до здорового способу життя.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.