Обираємо чисте довкілля

Напередодні Великодніх свят, Дня довкілля та Міжнародного дня Матері-Землі бібліотекарі приєднуються до акцій по прибиранню території населених пунктів, ініційовані старостинськими округами та оголошували власні в рамках акції «Обираємо чисте довкілля». Завідувачка Молодківською сільською бібліотекою Галина Середюк разом з активними користувачами бібліотеки вирушили до освяченого джерела-криниці, яке знаходиться в урочищі “Прохідці”. На жаль, побачили сумну картину: пластикові та скляні пляшки, целофан, сміття навколо криниці.

Попрацювавши з дівчатами (зібрали 2 мішки сміття), з великим задоволенням зачерпнули та скуштували водиці із криниці і не тільки…

Згадали, як у давнину наші предки носили воду на коромислі і самі спробували це зробити (адже взяли з собою музейний експонат з бібліотеки – коромисло). Не у всіх виходило, проте переконались, що це нелегко. Відрадно те, що поки прибирали та проводили майстер-клас по носінню води, до криниці по воду під’їхали односельчани. Це в черговий раз засвідчило, що молодківчани беруть воду із цієї цілющої криниці і чистота навколо джерела має для всіх неабияке значення.

Всі задоволені повернулись додому, адже зробили в піст гарну справу.

На закінчення Христина Катрич, Юлія Середюк, Христина Кисляк звернулись до односельчан із відеозверненням, в якому просили не засмічувати природу, з повагою ставитись до води:

«Людино, зупинись! – кричить Земля,
Тобі тут жити, будувати і творити,
Дітей ростити і садити сад.
Не плюй в Криницю, звідки Воду пити!».

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.