Презентація книги поезій Василя Кузана

Нова книга поезій «Три по сто» відомого поета-пісняра Василя Кузана, як практично і всі його книги – про стосунки між Чоловіком і Жінкою, де жінка – Муза, Кохана, Друг.

Автор книги – письменник,  журналіст, голова Закарпатської обласної спілки письменників України Василь Кузан презентував свою нову збірку поезій під час зустрічі, яка відбулася 5 травня в Надвірнянській центральній міській публічній бібліотеці. Назва збірки “Три по сто”  спочатку сприймається дещо іронічно, проте насправді поезія Василя Кузана є по-філософськи глибокою. Як зауважив автор післяслова до книги Дмитро Дроздовський – «Збірка «Три по сто» – історія про відчуття близькості, про загублений і віднайдений рай для чоловічої душі».

Василь Кузан розповів, що книжка до того, як бути виданою, «мандрувала» по видавцях декілька років, але у цьому були й плюси – вона вдосконалювалася і визрівала як добрий напій. «Три по сто» – це три розділи по 100 віршів. Хоча назва книги, можливо, викликає не такі асоціації. Перший розділ – це римована поезія, класична, другий розділ – це 100 сонетів, а третій – це верлібри і білі вірші. Кожен розділ має назву доброго п’янкого напою, призначеного для вишуканого читання, де читач – вибагливий естет і гурман.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.