Обласній письменницькій спілці – 50

11 травня працівники Надвірнянської центральної міської публічної бібліотеки долучились  до онлайн-конференції, присвяченій 50-річчю з часу створення обласної організації НСПУ, яка відбулась в обласній бібліотеці для юнацтва. В конференції взяли участь письменники – Марія Дзюба, Оксана Тебешевська, Мирослав Лазарук, Василь Добрянський, Любомир Стринаглюк, Олександр Букатюк  та інші. Першим відповідальним секретарем спілки був Микола Карпенко, а установчі збори відбулись 10 травня 1971 року. За півстоліття з невеликого осередку організація виросла в потужний поважний колектив, який має чимало здобутків.

Сьогодні організацію, яка  нараховує 73 члени, очолює Світлана Бреславська. Діяльність кожного з членів спілки спрямована на популяризацію українського слова, спілка живе повноцінним літературним життям. Гордимося, що на теренах Надвірнянщини членом спілки був світлої пам»яті Нестор Чир, сьогодні  є Галина Христан, Мирослава Гордєєва, Марія Дзюба, Любов Василик, Надія Павлик, Олександр Букатюк.

Бібліотекарі завжди поруч з письменниками, пропагують їхні твори, влаштовують зустрічі з читачами, презентації їхніх творів, тож ми друзі і партнери.

Вітаємо спілку з півстолітнім ювілеєм, бажаємо нашим письменникам гарного настрою, міцного здоров»я, творчого натхнення, а спілці – процвітання!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.