Фотовиставка до Міжнародного дня біорізноманіття

Сьогодні, 12 травня, в Надвірнянській  центральній міській публічній  бібліотеці відкрилася фотовиставка “Я вас люблю, святі мої Горгани”, присвячена Міжнародному дню біорізноманіття, який  проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в 2000році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття. Головне завдання Міжнародного дня біорізноманіття – звернути увагу громадськості на проблему безповоротного зникнення на Землі багатьох представників флори і фауни.

Природний заповідник «Горгани» проводить велику природоохоронну роботу. Під охороною заповідника знаходяться сотні видів рослинного і тваринного світу, які перебувають на межі зникнення. Фотовиставка, яка відкрилася в бібліотеці, дасть можливість побачити красу і велич  Горган, природнє  середовище життя його мешканців.

На відкритті фотовиставки «Я вас люблю, святі мої Горгани»  директор природнього заповідника «Горгани» Ярослав Петрішак  зауважив, що біологічне різноманіття нашої планети продовжує скорочуватися і тому, найперше, потрібно думати про те, що ми залишимо своїм нащадкам. Працівниця заповідника «Горгани» Людмила Кравчук розповіла присутнім про зображенні на світлинах праліси та екосистему Горган.

Фотовиставка триватиме до кінця травня. Запрошуємо всіх бажаючих заглянути в чарівний  світ біорізноманіття Горган, яке знайшло своє відображення в яскравих світлинах.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.