Галерея кращих читачів

Роль книги в житті кожної людини важко переоцінити. Книги – наші постійні супутники. Книга – джерело знань для школяра, студента, кожної людини, наш найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях. Без читання немислима інтеграція особистості в культуру, що включає весь комплекс духовних, матеріальних, інтелектуальних рис, систем світогляду, традицій, що характеризують суспільство.

Бібліотеки Надвірнянської ТГ з увагою ставляться до своїх читачів, їхніх інтересів та уподобань, цінують постійних, відданих книголюбів, кращими з яких є:

Надвірнянська центральна міська публічна бібліотека – Хомяк Орест Іванович, 1949 р. н. Орест Іванович відвідує бібліотеку понад 20 років, читає різножанрову літературу, але найбільше захоплюється фантастикою та історичними романами. Крім читання освоює інтернет, займається садівництвом та виховує внуків.

Надвірнянська міська бібліотека для дітей та юнацтва ім. І. Яцури – Максим Найко, учень 6-Б класу Надвірнянського ліцею ім. В. Чорновола. Читач бібліотеки з раннього дитинства. Книга для нього – внутрішня потреба.

Максим захоплююче розповідає про прочитані книги в соціальних мережах, веде блог.

Молодківська сільська бібліотека – Мандзюк Дмитро Васильович. Він – найповажніший читач бібліотеки (в жовтні святкуватиме 80-річний ювілей), а також найвідданіший та найактивніший, адже більше 60-ти років торує дорогу до книгозбірні. Цікавиться різною літературою та перевагу віддає історичній тематиці. Прочитав надзвичайно велику кількість книг. В бібліотеці влаштовано виставку книг, прочитаних ним за останній рік. Двері бібліотеки завжди гостинно відкриті для Дмитра Васильовича.

Гвіздська сільська бібліотека – Ковальчук Катерина Паньківна, 8.01.1949 р.н.. Це людина, яка не мислить свого життя без книги, багаторічний активний користувач бібліотеки. Цікава співрозмовниця, життєрадісна людина з активною життєвою позицією, учасниця Народного фольклорно-етнографічного колективу «Гвоздецькі молодиці», голова філії «Союзу українок».

Стримбівська сільська бібліотека – Богдан Герба, учень 6 класу Стримбівської гімназії. Любов до книги привили батьки, тож сьогодні він – активний читач сільської та шкільної бібліотек. Любить художню літературу і не тільки. Вихований, скромний хлопець, активний у художній самодіяльності, любить поезію та народні пісні.

Парищенська сільська бібліотека – Іванців Ганна Василівна. В минулому Ганна Василівна – вчитель, зараз – на заслуженому відпочинку. Книги любить змалку, має велику власну бібліотеку. Багато років є активною користувачкою сільської бібліотеки. Цікавиться новинками, приваблює її література духовної тематики. Ганна Василівна є не тільки активною читачкою бібліотеки, але й доброчинцем – часто дарує бібліотеці книги.

Ліснотарновицька сільська бібліотека – Лукія Молотковська, учениця 7-го класу місцевого ліцею. Лукія часто відвідує бібліотеку, багато читає, особливо захоплюється пригодницькою літературою та фантастикою, гарно декламує поезію. А ще Лукія – волонтер, їй подобається допомагати завідувачці бібліотекою у підготовці та проведенні масових заходів.

Назавизівська сільська бібліотека – Роксолана Гурмак – учениця 4-го класу Назавизівського ліцею. Роксолана любить книгу, бібліотеку. Багато читає літератури для дітей різної тематики. Любить поезію, з легкістю вчить напам»ять та гарно декламує вірші. Бере активну участь в масових заходах, є активною учасницею клубу за інтересом «Пізнайко».

Верхньомайданська сільська бібліотека – Ірина Ментинська, учениця 6 класу.

Активна, багато читає, часто відвідує бібліотеку, бере участь в масових заходах, любить тварин.

Іринка гарно малює, навчається у Надвірнянській художній школі.

Лоєвська сільська бібліотека – Христина Волощук, 1994 р.н., одружена, виховує двоє дітей. У 2016 р. закінчила Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський університет ім. В. Стефаника» за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію «Юрист». Сільську бібліотеку відвідує з дитинства, багато читає. Любить також вишивати, подорожувати, співати та декламувати вірші, бере активну участь в житті бібліотеки, в масових заходах.

Вітаємо наших кращих читачів, бажаємо гарного настрою, здоров»я, нехай любов до книги та бібліотеки залишається на все життя!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.