Креатив-лабораторія

01 липня в читальній залі центральної міської бібліотеки відбулось чергове заняття креатив-лабораторії «БібліоПрофі» на тему «Формула успіху: пропоную свій досвід». Бібліотеки Надвірнянської ТГ працюють творчо, змістовно, цікаво. Кожна має свій досвід, певну історію успіху. Завідувачка Молодківською сільською бібліотекою Галина Середюк успішно налагодила в бібліотеці літні читання для дітей в рамках акції «Літо. Книга. Відпочинок».

Щосереди в бібліотеці гамірно, весело, цікаво – дітвора читає, грається, малює, змістовно проводить час. Завідувачка бібліотекою вміло планує програму читань, в цікавій невимушеній формі подаючи також актуальну інформацію. Цікавим також є відеопроєкт бібліотеки «Вулицями села», який збирає сотні вподобайок  – про це  розповіла  колегам  Галина Петрівна.

Завідувачка Ліснотарновицької бібліотеки  згуртувала  клуб за інтересом «Жіночі посиденьки», який користується популярністю. Учасниці клубу із задоволенням приходять на засідання, спілкуються, отримують цікаву інформацію від бібліотекаря та пропонують свої ідеї; як це вдалось організувати розповіла Олеся Качанюк.

Сьогодні бібліотекарі активно опановують навики роботи щодо створення відеороликів, відеопрезентацій з метою популяризації своєї діяльності в соціальній мережі. Найкраще це виходить у завідувачки Верхньомайданською бібліотекою Галини Токарук, про що вона поділилась досвідом.

Цікаво, змістовно, інноваційно працює Надвірнянська міська бібліотека для дітей та юнацтва ім. І. Яцури: літні читання, клуб за інтересом «PROteka», головою якого є Галина Шадловська, висвітлення діяльності в мережі інтернет – цікавий успішний досвід.

Підсумовуючи почуте, дійшли висновку, що формула успіху полягає в щоденній праці, постійному вдосконаленні, набуванні нових вмінь, знань, співпраці з активом, користувачами, а головне – бажанні.
Директорка ЦМПБ Галина Волошин поінформувала про різні організаційні виробничі питання, провідна методистка Марта Кушнерчук надала методичні поради щодо діяльності бібліотек в липні, акцентувала увагу на участі в проєктах, конкурсах, акціях, соціологічних дослідженнях, ініційованих ЦМПБ, обласними бібліотеками.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.