Поетичний бенефіс «Перлини душі Марії Яновської»

Колись давно, маленька дівчинка писала вірші і мріяла, що колись їх надрукують, хоча б в газеті… Час до здійснення мрії був довгий, сповнений життєвими тривогами, хвилинами щастя і розпачу. Сьогодні за плечима Марії Яновської сім поетичних збірок та дві збірки віршів для дітей. Її твори друкувалися в багатьох всеукраїнських літературно-художніх виданнях, літературних альманахах, на сторінках періодичних видань та в колективних збірках.

У цьому році вийшла друком книга пам’яті про полеглих бійців у війні на Сході України «Герої. Пам’ять. Поезії», де поруч з творами  інших поетів України є поезії Марії Яновської, а у  видавництві «Твори» (Вінниця) сьома збірка поезій Марії Яновської «Подаруй мені щастя».

Марія Яновська народилася і проживає в селищі Ланчин. З 2017 року – член  літературної студії «Бистрінь» ім. Н.Чира. Поетеса учасниця різних літературних конкурсів. Переможець конкурсу «Зимової поезії», організованої редакцією газети «Гарний настрій» (2019). Результатом співпраці з композитором М.Ведмедерею є співаник «Я чую музику душі». Багато її віршів стали піснями і звучать на сцені,  має декілька аудіо-альбомів із записами її поезій. Її поетичні твори вирізняються мелодійністю та силою емоцій, вони ведуть лабіринтами квітів та людських почуттів, в них сила і дух Карпатського краю та любові до матері, родини, України.

1 липня в Надвірнянській центральній публічній бібліотеці відбувся творчий бенефіс Марії Яновської та презентація нової збірки «Подаруй мені щастя». Краса Карпат, людські долі та почуття, суспільні події, філософські роздуми – це ті теми, яких торкнулося перо поетеси і вилилося  на сторінки нової книги. Збірка поезій «Подаруй мені щастя» містить п’ять розділів, розділених за змістом. Поруч з пейзажно-інтимною лірикою та філософською поезією розміщені вірші-посвяти та вірші, що стали піснями. Присутні поринули у світ поетичного слова, яке емоційно та талановито відтворила керівник народного аматорського драматичного колективу «Веретено» міського будинку культури Галина Чуревич. Звучали поезії  в авторському виконанні та в мелодійних аудіо-записах віршів Марії Яновської у виконанні редактора газети «Гарний настрій» Юлії Мельник. 

Хвилини творчої зустрічі з шанувальники книги та поезії злетіли швидко. Для читачів бібліотеки Марія Яновська подарувала декілька збірок поезій, а присутні мали можливість придбати книги з побажаннями від авторки.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.