Шоколадні посиденьки

11 липня відзначають Всесвітній день шоколаду. Батьківщиною цього свята вважається Франція, яка й започаткувала його в 1995 році. Святкування дня включає споживання шоколаду. Це молоде свято досить швидко здобуло популярність і крім Франції широко відзначається в  інших країнах як всередині Європейського союзу, так і за його межами.

 Європа дізналася про шоколад у 16 столітті, а саме вперше згадка датована 7 липня 1550 року. Проте, у ті часи, шоколад був досить цінним та елітним продуктом, що давало можливість насолоджуватись ним лише аристократії. Згодом, а саме у 18 столітті, ціни на какао знизилися, і шоколад став доступний всім.

12 липня у літературній кав»ярні ЦМПБ відбулись шоколадні посиденьки, під час яких  бібліотекар Тетяна Ковш презентувала книжкову виставку «11 липня – Всесвітній день шоколаду», презентацію «Цей солодкий шоколад»,   присутні дізнались про історію шоколаду та поласували шоколадом з кавою.

Наукою встановлено той факт, що в шоколаді є елементи, які сприяють як відпочинку, так і психологічному відновленню. Тож ласуйте і будьте здорові та щасливі!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.