Ярмарок

За ініціативи програми «Бібліоміст», Міністерства культури, Української бібліотечної асоціації, Програми сприяння парламенту, Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні 11 квітня в Українському Домі міста Києва вперше проведено ярмарок інноваційних бібліотечних послуг та електронного врядування. На ярмарок запрошено переможців проекту «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» програми «Бібліоміст» 2010-2011 р.р., а також всіх бажаючих. В урочистому відкритті ярмарки взяли участь і виступили: Вікторія Ліснича – заступник Міністра культури України, Дебора Джейкобс – директор ініціативи «Глобальні бібліотеки» Фундації Білла і Мелінди Гейтс, Володимир Яворівський – Народний депутат України, Джон Теффт – Посол США в Україні, Матей Новак – директор програми «Бібліоміст».

Учасники та відвідувачі ярмарки мали змогу ознайомитись із понад 50 експозиційними стендами, на яких провідні бібліотеки, підприємства, громадські організації демонстрували свої досягнення у сфері інноваційних технологій. Від нашої області стенд «Методична майстерня» демонструвала ОНУБ ім. І. Франка.

Також у рамках ярмарки відбувались круглі столи, презентації, міні-тренінги тощо. Загалом програма була надзвичайно насичена, змістовна, чітко організована.

Sharing

Коментарі та повідомлення в даний час відключені.

Коментування вимкнуто.