Слідами древнього Галича

19 липня природний заповідник «Горгани» та BIBLIO TRAVEL CLUB ініціювали екскурсію в Галицький район (слідами древнього Галича). Відвідали музей історії давнього Галича у селі Крилос, який знаходиться в митрополичих палатах (пам’ятка архітектури ХУІІІ ст..). Ідея створення музею належить докторові археології Ярославу Пастернаку та митрополитові Андрею Шептицькому. В експозиціях музею представлено історико–культурну спадщину давнього міста, археологічні знахідки.

  

Наступний музей – народної архітектури та побуту Прикарпаття. Музей засновано у 1979 р. Тут встановлено 11 архітектурних пам»яток та відтворено «мікросела» чотирьох етнографічних регіонів Івано-Франківщини: Опілля, Бойківщини, Гуцульщини, Покуття.

  

Начальник наукового відділу Галицького НПТ Володимир Бучко провів екскурсію по Галицькому Національному парку, який є центром реабілітації диких тварин. Площа земель парку – 14 684 га. На території парку виявлено 45 видів рослин і 37 видів тварин, які занесено до Червоної Книги України. В найцікавіші куточки парку прокладено туристичні маршрути та еколого–пізнавальні стежки.

  

В м. Галич та його околицях знаходяться 143  пам’ятки культурної спадщини. Усі вони охороняються Національним заповідником «Давній Галич». Учасники екскурсії відвідали також Бурштинське водосховище та Галицький замок.

  

Sharing

Коментарі та повідомлення в даний час відключені.

Коментування вимкнуто.

shares
-->