Слідами древнього Галича

19 липня природний заповідник «Горгани» та BIBLIO TRAVEL CLUB ініціювали екскурсію в Галицький район (слідами древнього Галича). Відвідали музей історії давнього Галича у селі Крилос, який знаходиться в митрополичих палатах (пам’ятка архітектури ХУІІІ ст..). Ідея створення музею належить докторові археології Ярославу Пастернаку та митрополитові Андрею Шептицькому. В експозиціях музею представлено історико–культурну спадщину давнього міста, археологічні знахідки.

  

Наступний музей – народної архітектури та побуту Прикарпаття. Музей засновано у 1979 р. Тут встановлено 11 архітектурних пам»яток та відтворено «мікросела» чотирьох етнографічних регіонів Івано-Франківщини: Опілля, Бойківщини, Гуцульщини, Покуття.

  

Начальник наукового відділу Галицького НПТ Володимир Бучко провів екскурсію по Галицькому Національному парку, який є центром реабілітації диких тварин. Площа земель парку – 14 684 га. На території парку виявлено 45 видів рослин і 37 видів тварин, які занесено до Червоної Книги України. В найцікавіші куточки парку прокладено туристичні маршрути та еколого–пізнавальні стежки.

  

В м. Галич та його околицях знаходяться 143  пам’ятки культурної спадщини. Усі вони охороняються Національним заповідником «Давній Галич». Учасники екскурсії відвідали також Бурштинське водосховище та Галицький замок.

  

Sharing

Ви можете прокоментувати, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.