Світ став ближчим…

Для цуцилівської громади світ став ближчим завдяки Інтернету.

15 листопада в Цуцилівській сільській бібліотеці-філії відбулась важлива подія – урочисте відкриття пункту безкоштовного доступу до мережі Інтернет за сприяння програми “Бібліоміст”. На свято завітали керівник відділу партнерств програми “Бібліоміст”  Наталія Беляєва та регіональний представник програми Богдан Микицей. Вони разом із заступником голоови районної ради Ігорем Писклинцем перерізали стрічку. розповіли про мету і завдання програми, привітали Цуцилівську громаду з вагомою подією. Ігор Дмитрович, секрктар сільської ради Наталія Іванчук розповіли про внесок влади у втілення проекту, запевнили у подальшому сприянню.

Директор ЦБС Марта Кушнерчук у своєму виступі акцентувала увагу на тому, що сьогодні успішними є бібліотеки, які поруч з традиційними формами роботи впроваджують інноваційні технології, подякувала команді програми “Бібліоміст”  за виявлену довіру, ту працю, яку вони проводять щодо підвищенння рівня кваліфікації бібліотечних працівиків України. Вдячне слово виголосила від користувачів бібліотеки Лілія Щербан. Завідувач бібліотекою Любов Іванчук  відзначила, що завдяки спільним зусиллям районної ради, відділу культури, БО “Всеукраїнський благодійний фонд Ю. Дерев’янка”, сільської ради, ЦРБ бібліотека добре підготувалась  до втілення проекту.

Присутні на святі стали свідками практичного застосування  Інтернет-зв’язку: Наталія Беляєва і Марта Кушнерчук спілкувались по Скайпу з бібліотекарями міста   Рубіжне   Луганської області, які в той час також проводили урочистості з  нагоди відкриття Інтернет-центру. Учасники художньої самодіяльності прикрасили свято літературно-музичною композицією “Село моє, для мене ти – єдине”.

Sharing

Коментарі та повідомлення в даний час відключені.

Коментування вимкнуто.