Круглий стіл

27 листопада в центральній районній бібліотеці проведено засідання круглого столу на тему «Туризм і бібліотека – успішний інноваційний тандем». В засіданні взяли участь бібліотечні працівники ЦРБ, сільських філій, партнери проекту «Туристично-краєзнавчий клуб в бібліотеці: відкриваємо нові горизонти». Який реалізовувався з 31 травня до 30 листопада. Директор ЦБС, директор проекту Марта Кушнерчук підвела підсумок проведеної роботи в рамках проекту. Наголосила, що бібліотекарі прагнули в черговий раз привернути увагу громади про туристичний потенціал краю, надати нову інформацію, спонукати дітей, доросле населення до поглибленого вивчення історії краю, його природної, культурної, архітектурної спадщини. Значно активнішою стала краєзнавчо-туристична робота сільських філій.

Михайло Максим’юк – секретар міськрайонного товариства охорони пам’яток історії та культури, партнер, гід висловив своє переконання в тому, що з часом місцевій владі, громаді треба буде більш предметно зайнятися туризмом в краю з огляду на те, що ця галузь можу бути прибутковою та надати нові робочі місця. А даний проект мав просвітницьку місію – завдяки йому населення дізналось про пам’ятки краю, красу його природи, потенціал. Наш район багатий на історичні пам’ятки, зокрема сакральні, є об’єкти, які просто недооцінені, як наприклад «колійовий міст» та канатний в районі села Пасічна. Також проект викликав інтерес і бажання краще пізнати свій край. До сьогодні має позитивні враження від екскурсій та краєзнавчої вікторини.

Мартинюк Надія висловила своє враження від екскурсій: навіть не знала раніше, що в нашому районі є такі чудові місця як Бухтівецький, Черниківький водопади.

Наталія Зварчук – директор музею історії Надвірнянщини, партнер проекту подякувала за спільну працю, за ініційовані екскурсії до музею, побажала проекту продовження надалі.

Раїса Грушецька – завідувач відділу краєзнавчої літератури розповіла, що за час реалізації проекту у відділі побільшало користувачів, читачі цікавляться туристично-краєзнавчим клубом, його сайтом. Часто позитивно відгукуються про сайт, відвідують його з цікавістю.

Оксана Мельниченко та Галина Кушнірчук – працівники Тисменичанської філії відзначили, що в рамках проекту у своїй книгозбірні вони сформували чимало цікавих портфоліо про своє село на різні теми, які позитивно сприймаються громадою.

Наталія Хабайлюк та Надія Осташук – завідувачі Волосівською та Зеленською філіями теж позитивно висловились про проект, свою в ньому участь, яка сприяла активізації туристично-краєзнавчого напрямку роботи.

Всі присутні висловили надію та побажання продовження проекту. Марта Кушнерчук запевнила, що і надалі функціонуватиме сайт BIBLIO TRAVEL CLUB та проект буде продовжуватись.

Sharing

Ви можете прокоментувати, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.